SZYBKI KONTAKT: 606 899 100

ROMA FOLIE

Najlepsze folie poliolefinowe
do arykułów przemysłowych
i do kontaktu z żywnością

NAJWIĘKSZY WYBÓR

Maszyn pakujących w folię

NAJLEPSZE

Niszczarki do kartonów

 

 

ROMA FOLIE

Folie poliolefiniowe Bollore

NAJWIĘKSZY WYBÓR

Maszyn pakujących w folię

Cellu-Cushion

Pianki w arkuszach i rolkach.

Ta wszechstronna pianka posiada szeroki zakres zastosowania: od zabezpieczenia powierzchni do towarów konsumpcyjnych. Dostępna w stopniach spienienia spełniających specyfikacje UL-1191, ULC (Kanada) i UE (Europa).

Cellu-CushionCellu-Cushion® pianki

Cellu-Cushion® laminaty
Pianka Cellu-Cushion® może być na zamówienie połączona przez laminowanie z innymi materiałami, włącznie z foliami z nadrukami, foliami klejącymi i polimerem innego typu.

Cellu-Cushion® gładka powłoka
Pierwotnie opracowana dla branży producentów desek surfingowych z twardą, gładką warstwą z tworzywa sztucznego laminowaną po jednej stronie. Dostępna w wielu grubościach i kolorach.

 

Cellu-CushionCellu-Cushion® pianka PB

Idealna do zastosowań wymagających materiałów o wysokich osiągach, które są termoformowalne, odporne na większość chemikalii i zachowują się niezmiennie w szerokim zakresie temperatur.

Dostępny jest również: Cellu-Pak® PB
Materiał mieszanki polimerów przeznaczony do wykorzystania jako pakiety dzielące w zwrotnych pojemnikach i w torbach podręcznych.

 

Cellu-Cushion® pianka polietylenowa NS

Odpowiednia do zastosowań wymagających powierzchni z pianki polietylenowej o wysokim współczynniku tarcia. Dostępna w standardowym matowym wykończeniu lub ozdobiona wzorami.