SZYBKI KONTAKT: 606 899 100

ROMA FOLIE

Najlepsze folie poliolefinowe
do arykułów przemysłowych
i do kontaktu z żywnością

NAJWIĘKSZY WYBÓR

Maszyn pakujących w folię

NAJLEPSZE

Niszczarki do kartonów

 

 

ROMA FOLIE

Folie poliolefiniowe Bollore

NAJWIĘKSZY WYBÓR

Maszyn pakujących w folię

Korrvu

Technika Korrvu® jest dynamiczną formą pakowania i polega na otoczeniu przedmiotu antypoślizgową folią o wysokiej sprężystości, zabezpieczając tym samym produkt przed skutkami uderzeń i wstrząsów.

KorrvuInnowacyjna technologia
Specjalnie opracowane rozwiązania, przeznaczone do nietypowych wymagań procesu pakowania o unikatowej charakterystyce.

Niezrównana ochrona produktu
Kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie opakowań, utrzymujące produkt bezpiecznie na wskazanym miejscu, chroniąc go jednocześnie przed uszkodzeniem w wyniku wstrząsu, uderzenia lub wibracji.

Podkreślenie wyjątkowego wyglądu produktu
Przezroczyste folie do opakowań serii Korrvu® pełnią dwie funkcje - warstwy ochronnej podczas transportu i elementu podnoszącego estetykę i atrakcyjność Twojego produktu.

Uniwersalność i elastyczność
Sprężysta folia dostosowuje się do różnego rodzaju kształtów. Pojedynczy wzór może być użyty do wielu zbliżonych do siebie kształtów, oszczędzając tym samym cenną powierzchnię magazynową.

Łatwość magazynowania
Opakowania Korrvu® są przechowywane w pozycji płaskiej, dzięki czemu wymagają mniejszej przestrzeni przechowywania i magazynowania. Nie jest wymagany żaden specjalny osprzęt ani inwestycja kapitałowa.

Opakowanie przyjazne środowisku
Opakowanie zawiera co najmniej 30% przetworzonych surowców wtórnych i może być poddane procesowi recyklingu w procesie hydrorozdrabniania. Opakowania Korrvu® mogą być ponownie wykorzystane w przesyłkach powrotnych, minimalizując ilość odpadów na obu końcach cyklu dystrybucyjnego. RESY zatwierdzony do recyklingu w Niemczech.